paykwik fiyatları

PAYKWİK KART HAKKINDA MERAK EDİLEN HER ŞEY

İnternet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerin artmasıyla birlikte kullanıcılar daha güvenli görünen sanal kartlara yöneliyorlar. Güvenli kartların içinde en güveniliri olan paykwik fiyatları merak konusu oldu. Paykwik kart fiyatları bütçenize göre değişiklik göstermektedir. Siz bütçenize uygun olan paketi kendiniz seçebilirsiniz.

Paykwik Kart Nedir?
İnternet üzerinden alım yaparken kullanabildiğiniz sanal bir kart sistemidir. Paykwik kart kullanıcılarına çoğunlukla 14 veya 16 haneli kodlar sunar ve alışverişleriniz esnasında bu kart kodlarıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Paykwik kart genel olarak kişisel bilgilerini açıkça paylaşmak istemeyen insanlar için biçilmiş kaftandır. Çünkü paykwik kart sizden sadece kayıt esnasında bilgilerinizi ister. Daha sonraki alışverişleriniz sırasında asla sizden kişisel bilgileriniz istenmez. Kayıt sırasında girdiğiniz kullanıcı bilgileriniz ise herhangi bir yerde kullanılmaz ve üçüncü kişilere ulaştırılmaz. Paykwik kartınız ile bakiyeniz olduğu müddetçe alışveriş yapabilirsiniz. Kart size tek kullanımlık bir olanak sağlar ve kullanıldıktan sonra kendini imha etme özelliğine sahiptir. Yani kartınızın kodu başka birinin eline geçtiğinde daha önce siz kullandıysanız bir başkası sizin kartınızı kullanamaz. Kart, ikinci bir kullanıma izin vermez.

Paykwik Kart Alışveriş Merkezlerinde Kullanılabilir Mi?

Paykwik kart sadece online sistemler üzerinde kullanım olanağı sunmaktadır. Bu yüzden alışveriş merkezi gibi yerlerde kullanıma açık değildir. Çünkü paykwik kartın avantajı online siteler üzerinde güvenli alışverişi sağlamaktır. Online alışveriş sitelerinde paykwik kart ibaresi gördüğünüz tüm sistemlerde kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Dünya genelinde 40.000’nin üzerinde sitede paykwik ödeme sistemi bulunmaktadır.

Paykwik Kart Fiyatları Nedir?

Paykwik kart satın alırken güvenli bir site üzerinden alım yapmalısınız. Çünkü güvenilir olmayan sitelerden alım yaparken sahte kart satın almış olabilirsiniz. Paykwik fiyatları Euro kuruna indeksli olarak değişmektedir. Genel olarak paketler şeklinde sunulmaktadır. Bu paketler 10 Euro, 20 Euro, 50 Euro veya 500 Euro olarak değişmektedir. Siz bütçenize uygun olan paketi seçip paykwik kart sahibi olabilirsiniz.

Paykwik Kartım Sahte Olabilir Mi?

Paykwik kartınızın sahte olduğunu tek başına anlamanız çok güçtür. Bunun için profesyonel bir yardım almanız gerekebilir.

Leave a Comment

Blog

Paykwik kart satın al

WhatsApp chat