paykwik bozdur

Paykwik Bozdurma Soru Cevap

İnternet üzerinden alışveriş çılgınlığının zirve yaptığı dönemlerde ön ödemeli kartlarda insanların merak unsuru olmuş durumda. Güvenli ve ön ödemeli kartların içinde en güveniliri olan paykwik konusunda insanlar araştırma yapmaya başladı. Paykwik bozdur ma merak konusu oldu. Paykwik kart fiyatları bütçenize göre değişiklik göstermektedir ve siz bütçenize uygun olan paketi kendiniz seçebilirsiniz.

Paykwik Kart Nedir?
İnternet üzerinden alışveriş yapma esnasında kullanabileceğiniz sanal bir kart sistemidir. Paykwik kart kullanıcılarına çoğunlukla 14 veya 16 haneli kodlar sunar ve alışverişleriniz esnasında bu kart kodlarını sisteme girerek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykwik kart genel olarak kişisel bilgilerini açıkça paylaşmak istemeyen insanlar en önemli ödeme sistemi olmuş durumdadır. Çünkü paykwik kart sizden sadece kayıt esnasında kişisel verilerinizi ister. Daha sonraki alışverişleriniz sırasında asla sizden kişisel bilgilerinizi istemez. Kayıt sırasında girdiğiniz kullanıcı verileriniz ise herhangi bir yer ile paylaşılmaz ve üçüncü kişilere ulaştırılmaz. Paykwik kartınız ile bakiyeniz olduğu müddetçe alışveriş yapma lüksüne sahipsiniz. Kart size tek kullanımlık bir olanak sağlar ve kart kullanıldıktan sonra kendini imha etme özelliğine sahiptir. Kart, ikinci bir kullanıma izin vermez.

Paykwik Kart Alışveriş Merkezlerinde Kullanılabilir Mi?

Paykwik kart sadece online sistemler üzerinde kullanım olanağı sağladığı için alışveriş merkezi veya benzeri yerlerde kullanmanız imkansızdır. Çünkü paykwik kartın ana amacı online siteler üzerinde güvenli alışverişi sağlamaktır. Online alışveriş sitelerinde paykwik kart ibaresi gördüğünüz tüm sitelerde kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Dünya genelinde 40.000’nin üzerinde sitede paykwik ile güvenilir ödeme sistemi bulunmaktadır.

Paykwik Kart Fiyatları Nedir?

Paykwik bozdur ma işlemi yaparken güvenli bir site üzerinden alım yapmalısınız. Paykwik fiyatları Euro kuruna indeksli olarak değişkenlik göstermektedir. Genel olarak şekillendirilmiş paketler şeklinde sunulmaktadır. Bu paketler 10 Euro, 20 Euro, 50 Euro veya 500 Euro olarak değişebilmektedir. Siz de bütçenize uygun olan paketi seçip paykwik kart sahibi olabilirsiniz.

Paykwik Kartım Sahte Olma İhtimali Var Mı?

Paykwik kartınızın sahte olduğunu tek başınıza anlamanız güçtür. Bunun için profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir.

Leave a Comment

Blog

Paykwik kart satın al

WhatsApp chat